Hakkımızda

Nova Elektrik olarak 30 yıllık deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Firmamızın bu başarısı her şeyden önce, hızlı ve size daha iyi bir hizmet verebilmektir.Firmamızın amacı ve kuruluş kaynağı olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, en temel kurallarımız haline gelmiş ve bizleri bu günlere getirmiştir.

 

Elektrikçilik uzmanlık gerektiren, elektrik arızalarına müdahaleyse ciddi riskler taşıyan bir iştir. Firmamız bu ciddiyetin farkında olup sizler için uzman ve deneyimli bir kadro kurmuştur.Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına kesin, hızlı ve güvenli çözümler sunarak bunları ciddiyetle hayata geçirmek ise bizim temel hizmet kuralımız olmuştur.

 

Tüm bunlar kadar önemli diğer bir kuralımız olan, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ileriye taşıyacak yenilikçi yaklaşımımız sayesindeyse, teknolojik gelişmelerde size daha iyi bir hizmet vermek ve sizin bütün problemlerinizi çözmektir.

 

Nova Elektrik olarak biz her türlü sıkıntınızda size bir telefon kadar yakınız. Lütfen yetkili kimseden bilgi almadan sıkıntılarınızı çözmeye çalışmayınız. Çünkü Elektrik tehlikeli bir iştir.Deneyimi olan uzman bir kişinin yardımına başvurunuz.

 

Elektrikçi olarak, tüm elektrik ve elektrik arızalarıyla ilgili sorunları çözmeye yönelik hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle siz kıymetli müşterilerimizin talebine karşılamak için hazırız. İstanbul’un geneline 7/24 uzman kadromuz ile hizmet vermek ve sizin sıkıntılarınızı çözmek için size bir telefon kadar yakınız.

 

Saygılarımızla Nova Elektrik Ailesi